Veliko-2pcs 6 Pin RJ-45 Uključi Zvučnik Mikrofon za Kenwooda Radio TK-868 TK-880 nova

Veliko-2pcs 6 Pin RJ-45 Uključi Zvučnik Mikrofon za Kenwooda Radio TK-868 TK-880 nova

KM 20.00
-7 %
KM 21.43

Roba

Sadržaj Opis
Samo uključi mikrofon govornik u tvoj KEN Radio, možeš da pričaš sa svojim partnerima bez drži radio na ruku!
Ovaj mikrofon govornik je napravljen od trajnih materijal sa RJ-45 6-pin aparata.
Sa skliznula-na metal snimak nazad; Kompatibilni Modela :
Opis
Serijal :
TK Serijal :
TK-980, TK-868 , TK-880, TK-850, TK-860, TK-830, TK-808, TK-780, TK-768, TK-768, TK-760, TK-730, TK-630, TK-750, TK-7108 HM, TK-7108 M, TK-7160 E, TK-7160 HM, TK-7160 M, TK-7162 E, TK-7180 E, TK-7189 E, TK-8108 HM, TK-8108 M, TK-8160 E, TK-8160 E3, TK-8160 HM, TK-8160 M, TK-8162 E, TK-8162 E3, TK-8180 E, TK-8189 E, TK-90, TKR-750 E (Verzija 2), TKR-751 E, TKR-850 E (Verzija 2), TKR-851 E, TKR-851 E3, TM-271 E Paket Uključuje
2 x Pro Rame Zvučnik Mikrofon za Ken


Svojstva

:
MIKROFON-001
Is_Display:
No
Maksimalni Domet:
3km-5km
Skladište Kanalu:
99
:
Dodatke
Razgovarati Domet:
5KM
Frekvenciju Domet:
136-174MHz
:
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
:
BAOFENG
Stanju:
Nova
Zemlja/Regiji Proizvodnju:
Kinu
Mikrofon Oblik Faktor:
Ručnim/Dubler Držao
Da Stane:
2-kako radio
Zemlja Proizvodnju:
Kinu

Najbolje ponude u kategoriji

AVAGO HFCT-711XPD 10Gb-XFP-LR
  • Svježe

AVAGO HFCT-711XPD 10Gb-XFP-LR

KM 88.20

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM?Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pit

Avago AFBR-57R5APZ-NS2 4G 850nm
  • Svježe

Avago AFBR-57R5APZ-NS2 4G 850nm

KM 42.00

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju...

PVDM2-64
  • Svježe

PVDM2-64

KM 123.78

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pi

ZMAJ S-1.1 DDM 1AB194670004
  • Svježe

ZMAJ S-1.1 DDM 1AB194670004

KM 83.70

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM?Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pit